W piątek zakończyliśmy pierwszy sezon wydarzeń live pod szyldem Polska z Offu. Co za wspaniała przygoda!

Od września 2021 do czerwca 2022 dzięki zaufaniu Goleniowskiego Domu Kultury i Ośrodka Kultury Ochoty OKO zrealizowaliśmy dwa muzyczne festiwale i cykl koncertowy – zaprosiliśmy na nie łącznie 25 offowych kapel i solistów, artystów zarówno najbardziej niszowych, jak i tych, którzy zaznaczyli już swoją pozycję w branży. Zrealizowaliśmy podczas wydarzeń 20 nagrań live, które publikujemy i będziemy publikować na YouTube. Uścisnęliśmy dziesiątki serdecznych dłoni, pogadaliśmy od serca i zaprzyjaźniliśmy się z ludźmi, których muzyki dotąd słuchaliśmy. Opowiadaliśmy o nich i spotykaliśmy się z nimi ponownie na antenach Radio Dla Ciebie i Radio Aktywnego. A przede wszystkim – obserwowaliśmy setki uśmiechów na Waszych twarzach, kiedy przychodziliście na nasze wydarzenia i cieszyliście się nimi nie mniej od nas samych. I chcemy więcej.

I planujemy więcej! Poza kontynuacją naszych działań w partnerstwie z GDK i OKO szukamy ośrodków, które chciałyby przyjąć pod swój dach offową muzyczną szajbę. Jeśli znacie miejsca kultury, które chciałyby otworzyć swój program na muzykę niezależną, zaprosić odbiorców, którzy wcześniej do nich nie trafiali, poszerzyć ofertę o wydarzenia w formule cyklicznej lub festiwalowej – my mamy dla nich kuratorów i długą listę wykonawców, których chcielibyśmy pokazać Wam na żywo – wystarczy spojrzeć na nasze plejki! Polska z Offu to wzajemne wsparcie – dla pracy offowych artystów, dla rozwoju ośrodków kultury, ale i dla nas, którzy dzięki naszym wydarzeniom poznajemy offowe środowisko coraz głębiej i możemy coraz lepiej łączyć jednych z drugimi.

Polska z Offu live powróci w sezonie 2022/2023! A do tego czasu – pozostajemy online; śledźcie nasze playlisty, YT i Fb, kupujcie płyty naszych wykonawców na sklepzoffem.pl. Dzięki, że jesteście z nami! 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.