Oferta wydarzeń

Polska z Offu to obok bloga i playlist także wydarzenia koncertowe z publicznością, realizowane na zasadach franczyzowych. Zapraszamy do współpracy miejsca kultury, które chciałyby otworzyć swój program na muzykę niezależną, pozyskać nowych odbiorców, grupy z lokalnej społeczności, które wcześniej do nich nie trafiały, poszerzyć ofertę o wydarzenia w formule cyklicznej lub festiwalowej – my mamy dla nich kuratorów z know-how potrzebnym, żeby zrealizować event w takiej formule, na jakiej zależy naszym gospodarzom!

W ramach Polski z Offu oferujemy pełną obsługę kuratorską (od ułożenia line-upu, przez negocjowanie stawek i umów zgodnie z budżetem i polityką gospodarzy wydarzenia, aż po obecność na miejscu i pracę inspicjencką w czasie koncertów), współpracę promocyjną (począwszy od projektu komunikacji wizualnej, przez obecność w mediach, po obsługę social mediów), wreszcie markę wydarzenia, która ma już swoich wiernych obserwatorów i wypracowała sobie zaufanie artystów. Jesteśmy w stanie opracować formułę i wielkość wydarzenia zgodną z możliwościami gospodarzy: minifestiwal, festiwal, cykle koncertowe, cykle gatunkowe, osobny program dla dzieci, wydarzenia towarzyszące, warsztaty, nagrania audiowizualne koncertów – to wszystko klocki, z których możemy złożyć Polskę z Offu szytą na miarę każdego ośrodka!

W samym sezonie 2021/2022 dzięki zaufaniu Goleniowskiego Domu Kultury i Ośrodka Kultury Ochoty OKO zrealizowaliśmy dwa muzyczne festiwale i trwający obecnie już drugi sezon cykl koncertowy – zaprosiliśmy na nie łącznie 25 offowych kapel i solistów, artystów zarówno najbardziej niszowych, jak i tych, którzy zaznaczyli już swoją pozycję w branży. Zagrali na tych wydarzeniach: Ala|Zastary, Bałtyk, bogdan sėkalski, Córy słońca, Dla Kontrastu, Giorgio Fazer, hage-o, Ifi Ude, Jerz Igor, Jeszcze, L.Stadt, Lastryko, Lonker See, Mapa, Maria Ka, mona polaski, nuk!, Oly., Panilas, Ptaszkowie Śpiewali, Siema Ziemia, Tetas de madera, The Pau, Willa Kosmos, Velow. Jeżeli spojrzycie w line-upy letnich festiwali, znajdziecie tam wielu spośród naszych artystów!

Polska z Offu to wzajemne wsparcie – dla pracy offowych artystów, dla rozwoju ośrodków kultury, ale i dla nas, którzy dzięki wspólnym wydarzeniom możemy coraz lepiej łączyć jednych z drugimi. Namawiamy do kontaktu, ułożymy ofertę zgodną z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami budżetowymi!

Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać o organizacji Polski z Offu:
polskazoffu@gmail.com