Oferta wydarzeń

Polska z Offu to obok bloga i playlist także wydarzenia koncertowe z publicznością, realizowane na zasadach franczyzowych. Zapraszamy do współpracy miejsca kultury, które chciałyby otworzyć swój program na muzykę niezależną, pozyskać nowych odbiorców, grupy z lokalnej społeczności, które wcześniej do nich nie trafiały, poszerzyć ofertę o wydarzenia w formule cyklicznej lub festiwalowej – my mamy dla nich kuratorów z know-how potrzebnym, żeby zrealizować event w takiej formule, na jakiej zależy naszym gospodarzom!

W ramach Polski z Offu oferujemy pełną obsługę kuratorską (od ułożenia line-upu, przez negocjowanie stawek i umów zgodnie z budżetem i polityką gospodarzy wydarzenia, aż po obecność na miejscu i pracę inspicjencką w czasie koncertów), współpracę promocyjną (począwszy od projektu komunikacji wizualnej, przez obecność w mediach, po obsługę social mediów), wreszcie markę wydarzenia, która ma już swoich wiernych obserwatorów i wypracowała sobie zaufanie artystów. Jesteśmy w stanie opracować formułę i wielkość wydarzenia zgodną z możliwościami gospodarzy: minifestiwal, festiwal, cykle koncertowe, cykle gatunkowe, osobny program dla dzieci, wydarzenia towarzyszące, warsztaty, nagrania audiowizualne koncertów – to wszystko klocki, z których możemy złożyć Polskę z Offu szytą na miarę każdego ośrodka!

Od 2021 roku dzięki zaufaniu Goleniowskiego Domu Kultury i Ośrodka Kultury Ochoty OKO zrealizowaliśmy trzy muzyczne festiwale i trwający obecnie już trzeci sezon cykl koncertowy – w zakładce O inicjatywie znajdziecie pełną listę zaproszonych przez nas offowych kapel i solistów, artystów zarówno najbardziej niszowych, jak i tych, którzy zaznaczyli już swoją pozycję w branży. Jeżeli spojrzycie w line-upy letnich festiwali, znajdziecie tam wielu spośród naszych artystów – dzięki temu Polska z Offu bywa wymieniana wśród najważniejszych obecnie inicjatyw muzycznych w kraju!

Polska z Offu to wzajemne wsparcie – dla pracy offowych artystów, dla rozwoju ośrodków kultury, ale i dla nas, którzy dzięki wspólnym wydarzeniom możemy coraz lepiej łączyć jednych z drugimi. Namawiamy do kontaktu, ułożymy ofertę zgodną z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami budżetowymi!

Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać o organizacji Polski z Offu:
polskazoffu@gmail.com